Niezależnie od miasta, w którym zdajemy egzamin, prawo jazdy to niemały wydatek. Ogromny wpływ na cenę ma wybór odpowiedniej szkoły. Nie trzeba nikogo przekonywać, że świetne warunki szkoleniowe, doświadczenie i wsparcie instruktorów, dają o wiele większe szanse na sukces. Oczywiście im szybciej zdamy egzamin, tym mniejsze koszty nauki poniesiemy.

Koszt kompletnego kursu na prawo jazdy kat. B w dużych miastach, takich jak Szczecin waha się od 1200 do 1700 zł, jednak nie to powinno być najważniejszym wyznacznikiem. Warto celować w te firmy, które mają największe doświadczenie i profesjonalnych, cierpliwych instruktorów. Dlaczego? Podana cena obejmuje sam kurs, dlatego należy doliczyć do niej koszt egzaminu. Za teoretyczny zapłacimy 30 zł, a za praktyczny 140 zł. Ostateczna suma, którą wydamy, zależy więc od liczby podejść. Im szybciej zdamy egzamin, tym więcej zaoszczędzimy.

Sprawdźmy opinie na temat wybranej szkoły i wyniki zdawalności. Zwróćmy uwagę na zawartość poszczególnych pakietów, czyli gratisy i udogodnienia, jakie oferuje dana firma. W dobrych szkołach spotkamy się z dodatkami, które przyspieszą i ułatwią naukę. Dzięki temu będzie ona przyjemniejsza i efektywniejsza. Nigdy nie kierujmy się wyłącznie najniższą ceną. Może to spowodować, że wydamy na egzamin znacznie więcej, niż w przypadku, gdybyśmy wybrali zaufaną szkołę z wysokimi wynikami zdawalności.

Ile kosztuje prawo jazdy? Szczecin to miasto z szeroką ofertą cenową

Ile kosztuje prawo jazdy w Szczecinie, z kursem w dobrej szkole jazdy? W przypadku naszej oferty możesz wybrać pakiet podstawowy, w którego zakres wchodzą: 30 godzin zajęć teoretycznych, 30 godzin praktycznych, materiały szkoleniowe: podręcznik i płyta z pytaniami egzaminacyjnymi oraz jeden wjazd do WORD na plac manewrowy w gratisie. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy również egzamin wewnętrzny, który odbywa się podczas dodatkowej – 31 godziny zajęć. Cena tego pakietu, stanowiącego podstawę, wynosi 1600 zł.

Dostępne są jeszcze dwa pakiety rozszerzone. Dużą zaletą naszej oferty jest fakt, że zapewniamy kursantom dostęp do wielu dodatkowych korzyści: możliwości wykonania badań lekarskich u naszego lekarza (koszt – 150 złotych), e-learningu (koszt – 100 złotych) z dostępem do platformy przez 90 dni, a także możliwości wykupienia szkoleń uzupełniających, nawet jeżeli dotychczas uczęszczałeś do innej szkoły.