Witaj na naszej stronie!biuro@osk-lider-szczecin.pl

Nauka jazdy Szczecin – e-Learning

Nie zwalniaj z nauką!

W OSK Lider zdajemy sobie sprawę, jak wyczerpujące może być tempo współczesnego świata. Szczególnie dla świeżo upieczonych dorosłych, którzy mają na głowie studia, karierę i nierzadko szukanie mieszkania… Perspektywa żmudnych kursów może wydawać się nie do pogodzenia z pozostałymi elementami ich napiętego planu. Właśnie dlatego w OSK Lider przygotowaliśmy opcję dedykowaną specjalnie dla takich osób!

E-learning, czyli wyjątkowa nauka jazdy w Szczecinie

Oto Nasza odpowiedź na Twoje potrzeby! OSK Lider w Szczecinie to nauka jazdy przez e-learning. Jest to pakiet kursów, które są dostępne z osobistego komputera. Całe szkolenie odbywa się przez aktywowaną osobistym kodem internetową platformę. Dodatkowo w ramach materiałów szkoleniowych udostępniamy też podręcznik oraz testy egzaminacyjne na CD. Dzięki Naszemu bogatemu pakietowi szkoleniowemu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny poziom nauki bez konieczności ruszania się z domu! Nie musisz już martwić się o terminy, dojazdy i nakładające się zobowiązania.

E-learning – nauka jazdy w dowolnym miejscu I czasie

Program nauki oferowany przez OSK Lider w Szczecinie daje Ci całkowity wybór czasu i tempa nauki – jest to idealna opcja dla zabieganych i żyjących aktywnie. Nauka jazdy w formie e-learning to w pełni akceptowana alternatywa dla stacjonarnych szkoleń, oferowana i wypróbowana przez wiele ośrodków nauki jazdy z całej Polski. Bez większych problemów nabędziesz teoretyczną wiedzę wymaganą do zdania teoretycznej części kursu – a wszystko to sprzed własnego monitora!

Korzyści z e-learning

  • Oszczędność – opłata za dostęp do platformy jest jednorazowa i nie zawiera w sobie żadnych dodatkowych kosztów. W ten sposób dodatkowe – nierzadko kosztowne – dojazdy przestają być problemem, bo możesz się uczyć w swoim własnym domu.
  • Mobilność – dostęp do platformy e-learningowej jest możliwy również z telefonu, co pozwala na naukę w każdej sytuacji – w trakcie podróży, w przychodni lekarskiej, na ławce w parku lub podczas załatwiania jakichkolwiek innych spraw.
  • Przystępność – materiał jest podany w przyjaznej dla kursanta formie, a dodatkowe zestawy ćwiczeń pozwalają ocenić stopień zrozumienia tekstu.
  • Zintegrowanie – każdy kursant otrzymuje od Nas zestaw testów używanych przez państwowych egzaminatorów, co pozwala znacznie lepiej przygotować się do teoretycznej części egzaminu!
  • Zróżnicowanie – nietypowa nauka jazdy przez e-learning daje również dostęp do wielogodzinnych materiałów video. Dzięki temu ilość przyswojonych informacji jest znacznie większa niż na tradycyjnym kursie stacjonarnym.
 • Dostosowanie – podręcznik kursanta opracowany jest z myślą o nowej generacji kierowców, zawiera więc wiele materiałów w przystępnej dla nich formie.

Korzyści nauki jazdy przez e-learning to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim łatwiejszy dostęp do wielu materiałów niedostępnych na normalnych szkoleniach. Dzięki animacjom czy materiałom video kursantom znacznie łatwiej przychodzi zrozumienie wielu sytuacji występujących na drodze, a możliwość wyboru własnego tempa nauki pozwala lepiej skupić się na przyswajaniu informacji.

Nauka jazdy przez e-learning opiera się na doświadczeniu

Wszystkie materiały oferowane przez OSK Lider w Szczecinie zostały skrupulatnie opracowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu w żaden sposób nie ustępują szkoleniom prowadzonym przez stacjonarnego instruktora. Nauka jazdy i e-learning świetnie się uzupełniają!

E-learning to idealny wybór dla tych, którzy chcą zdobyć prawo jazdy, ale dotąd brakowało im czasu albo możliwości na zrobienie tego w tradycyjny sposób. W OSK Lider dostęp do wszystkich materiałów jest prosty i przystępny, a poza tym pozbawiony wszelkich dodatkowych kosztów (dostęp do e-lerningu kosztuje 100 zł netto, pakiet obowiązuje przez 90 dni). Wypróbuj e-learnig już dziś i przekonaj się, że nauka jazdy nigdy nie była przyjemniejsza!