Witaj na naszej stronie!biuro@osk-lider-szczecin.pl

Prawo jazdy w OSK LIDER w Szczecinie – egzamin

Egzamin na prawo jazdy może być przyjemny!

Nie da się ukryć, że dla większości ludzi egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Właśnie dlatego OSK Lider w Szczecinie działa z myślą o wszystkich, którzy za kierownicą nie czują się zbyt pewnie, a jednocześnie cenią najwyższą jakość metod szkolenia pozwalającą na zaoszczędzenie czasu i środków.

Egzamin na prawo jazdy w OSK Lider w Szczecinie – podstawowe informacje

Nie mamy wątpliwości, że wszyscy nasi kursanci chcą być perfekcyjnie przygotowani na egzamin na prawo jazdy. W związku z tym opracowaliśmy odpowiedni plan nauczania, który sprawdziliśmy i poddaliśmy dokładnym testom. Wybierz jedną z naszych trzech propozycji kursowych i razem z Nami zwiększ swoje szanse, aby zdać egzamin na prawo jazdy już za pierwszym razem!

Prawo jazdy w szczecinie, czyli egzamin z pakietem możliwości

Już dziś podejmij wyzwanie i zacznij naukę jazdy w szczecińskim OSK Lider! Przygotowując naszych kursantów w Szczecinie do egzaminu na prawo jazdy, dajemy pakiet możliwości.

01 Po pierwsze – szkolimy na własnym placu manewrowym.
02 Po drugie – stwarzamy możliwość badań lekarskich u Naszego lekarza. Nie musisz załatwiać formalności na własną rękę – My zrobimy to za Ciebie! Koszt badań to 100 złotych.
03 Po trzecie – dajemy możliwość płatności za wybrany przez Ciebie kurs w ratach. Pierwsza wpłata wynosi 600 złotych.
04 Po czwarte – w razie potrzeby proponujemy szkolenia uzupełniające, których koszt przedstawia się następująco: 1 godzina – 55 złotych, 6 godzin – 310 złotych, 10 godzin – 500 złotych.

Złote wskazówki osk lider dla zdających egzamin na prawo jazdy

  • Bądź pewny na żółtym świetle. Wielu niedoświadczonych kandydatów na kierowców przy żółtym świetle waha się, czy jechać dalej. Brak szybkiej reakcji może poskutkować jazdą na czerwonym świetle i tym, że zdający obleje egzamin na prawo jazdy. Warto nauczyć się szybko podejmować decyzje albo przyjąć zasadę, że zawsze zatrzymujemy się na żółtym.
  • Pamiętaj o zielonej strzałce. Doświadczenie wypracowane przez OSK Lider w Szczecinie mówi, że zielona strzałka na sygnalizatorze bywa problematyczna nawet dla kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Warto nauczyć się przed egzaminem, że pozwala ona na warunkowy wjazd za sygnalizator. Zdając egzamin na prawo jazdy trzeba pamiętać, że jeśli zdający jest niepewny swoich ruchów, egzaminator może to odebrać jako oznakę niewiedzy.
  • Uważaj na rondach. Ronda, których nie brakuje w takich miastach jak Szczecin, mogą okazać się dużym problemem przy zdawaniu egzaminu na prawo jazdy. Szczególną uwagę należy przykładać do sygnalizacji świetlnej, która na rondzie bywa mało widoczna, a przez to łatwa do przeoczenia.
  • Staraj się być dynamiczny, ale nie zapominaj o ostrożności. Egzamin na prawo jazdy to nie szkolenie! Nie czekaj na podpowiedź czy zachętę egzaminatora. Podejmuj samodzielne, wyważone decyzje – brak pewności siebie nie wróży dobrze przyszłemu użytkownikowi dróg. Pamiętaj jednocześnie, że na drodze zawsze trzeba zachować ostrożność i mieć oczy dookoła głowy!
  • Przed egzaminem na prawo jazdy przede wszystkim wypocznij. Przyda Ci się pełna wydolność fizyczna i intelektualna! Na egzamin koniecznie przygotuj dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku potwierdzonej orzeczeniem wady wzroku koniecznie weź ze sobą okulary lub załóż soczewki kontaktowe. Nie ulega wątpliwości, że podczas egzaminu trzeba być trzeźwym.
  • Wiedz, na ile możesz sobie pozwolić. Praktyczny egzamin na prawo jazdy to sprawdzian państwowy, więc nie wypada kłócić się z egzaminatorem. Jeżeli zostaliśmy potraktowani naprawdę niesprawiedliwie, zawsze przysługuje nam prawo do złożenia odwołania lub zażalenia (można napisać do WORDU albo do marszałka województwa, któremu podlegają odpowiednie organy kontroli).