Witaj na naszej stronie!biuro@osk-lider-szczecin.pl

Jazdy doszkalające

Zaawansowany kierowca to ktoś, kto ma pełną kontrolę nad swoim pojazdem przez cały czas w każdej sytuacji. Prowadzi samochód w sposób zapewniający płynną, kontrolowaną, progresywną, pozytywną, intuicyjną i bezpieczną jazdę. Jeśli chcesz uzyskać taki poziom – zapraszamy do OSK Lider na jazdy doszkalające w Szczecinie – warto o tym pomyśleć.

Na jakie warunki będziesz przygotowany przez jazdy doszkalające w OSK Lider?

  • miejski ruch uliczny,
  • ciężkie warunki atmosferyczne,
  • trasa autostradą,
  • nocna jazda.

Zaawansowani kierowcy używają technik, których normalni kierowcy nie są świadomi, co pozwala im robić postępy i jeździć w sposób przyjazny dla środowiska. Jeśli i Ty chcesz uzyskać ten poziom wiedzy – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na jazdy doszkalające w Szczecinie prowadzone przez profesjonalnych instruktorów w cenach przyjaznych dla kieszeni.

Jazdy doszkalające w Szczecinie

Jedną z najczęściej wypowiadanych przez młodych lub niedoświadczonych kierowców jest to, że reagują szybciej niż starsi kierowcy, co czyni ich lepszymi. Czy pomyślałeś jednak, że już sam fakt, że musisz zareagować, oznacza, że robisz coś złego?! Świetny kierowca nie musi reagować, ponieważ radzi sobie z problemem, zanim jeszcze będzie miał miejsce. Jako przykład wyobraźmy sobie, że jedziesz za autobusem, który zatrzymuje się na przystanku. Szybka reakcja nigdy nie pokona doświadczenia i rozsądnego planowania ruchu – a tego wszystkiego się nauczysz właśnie decydując się na jazdy doszkalające.